محل تبلیغات شما
"به نام قدرت مطلق الله"
یازدهمین جلسه از دوره چهاردهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "حرمت کنگره 60 چرا رابطه مالی و کاری در کنگره ممنوع است؟ " با استادی راهنمای محترم مسافر محمد و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر مهدی روز چهارشنبه مورخ 99/04/11 ساعت 17 آغاز به کار نمود.
خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می کنم که قسمت شد دوباره اینجایگاه را تجربه کنم، دستور جلسه امروز حرمت کنگره 60 و اینکه چرا رابطه کاری ومالی در کنگره 60 ممنوع می باشد ، همان طور که همه مستحضر هستید قوانین مهمی درکنگره وجود دارد که ابتدا و انتهای جلسه خوانده میشود.

اگر بخواهیم به حرمت کنگره 60 اشارهکنیم، کنگره مکان مقدس و امنی می باشد، ما فقط به اماکن زیارتی مکان مقدس نمیگوییم، هر جایی که بتواند رنج و بدی یا ضد ارزشی را از انسان بگیرد و به جای آنخوبی و سلامتی و آسایش را به انسان بدهد می تواند مکانی مقدس باشد، این مکان هرجایی می تواند باشد مسجد ، کلیسا حتی بیمارستان.

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ رابطه یادگیری و معرکه گیری

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ گلریزان

کنگره ,مقدس ,حرمت ,جلسه ,مکان ,مسافر ,کنگره 60 ,در کنگره ,حرمت کنگره ,مسافر محمد ,چرا رابطه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Glenn's info عاشقانه های من و خدا Diane's site isisnyhi Richard's page Ruby's receptions منوماکان وبلاگ حقوقی جواد خلیلی نغمه های انتظار چرک‌نویس