محل تبلیغات شما

"به نام قدرت مطلق الله"

پانزدهمین جلسه از دوره چهاردهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی  ویژه مسافران کنگره 60 در نمایندگی حسنانی با دستور جلسه "وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من" با استادی راهنمای محترم مسافرسعید نگهبانی مسافر حمیدرضا و دبیری مسافر سینا روز دوشنبه مورخ 99/05/27 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

درمورد این وادی داشتم به این موضوع فکر می‌کردم که شاید ما نمی‌توانیمدر مورد این وادی‌ها توضیحاتی داشته باشیم و هنوز شاید خود من به آن حدی نرسیدم کهبه خواهم در مورد وادی‌ها صحبت کنم بلکه باید بیشتر در موردشان فکر کنم و متوجه آن‌هاشوم و اجرایشان کنم.اما از برداشت خودم و علاقه‌ای که به این وادی دارم: وقتی می‌گوییمپایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است؟ یعنی اگر من وارد خطی بنام تاریکی اعتیاد شدم؟آن نقطه پایان را باید چگونه قرار بدهم و خط دیگری را شروع کنم چون‌که همه این‌هافقط به خواست من بستگی ندارد.چون من خیلی چیزها را دوست دارم ولی رسیدن به چیزهایخوب به این راحتی نیست.

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ وادی دوم و تأثیر آن روی من

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ رابطه یادگیری و معرکه گیری

کارگاه آموزشی جهان بینی چهارشنبه؛ گلریزان

کنم ,وادی ,آموزشی ,حسنانی ,کارگاه ,نمایندگی ,به این ,این وادی ,در مورد ,خط دیگری ,که به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیجیتال مارکتینگ پایان نامه|پروژه|مقاله|پیشنهاد پروژه دانشجویی|ورد Word Audry's page وبلاگ ورزشی کنگره 60 Richard's life عاشقانه های یک دختر Cassandra's memory لیفان موتور مطالب اینترنتی اکرام و احترام